Сектор освіти Ратнівської районної державної адміністрації

Майбутні першокласники забезпечені сучасними меблями

У рамках реалізації проєкту «Нова українська школа» 05 серпня 2020 року заклади освіти району, які обслуговуються централізованою бухгалтерією при секторі освіти райдержадміністрації   отримали 113 учнівських комплектів, до яких входить одномісна парта та стілець для майбутніх першокласників. На закупівлю комплектів було витрачено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної освіти у 2020 році у сумі 120 тис. 583 грн. Співфінансування з місцевого бюджету становило – 14 тис. 904 грн.

Решта 224 комплекти (одномісна парта та стілець) автономні заклади освіти, а саме НВК №1- гімназія смт Ратне, ЗОШ №2 смт Ратне, НВК сіл Жиричі, Гірники та Кортеліси закуповують самостійно. На закупівлю 224 комплектів виділено субвенцію з державного бюджету у сумі 260 тис. 375 грн. Співфінансування з місцевого бюджету склало – 26 тис. 40 грн.