Відділ освіти, молоді та спорту Ратнівської районної державної адміністрації

В урочищі «Джерельце» поблизу с. Жиричі 26 вересня серед учнівської молоді відбулися районні особисто-командні змагання зі спортивного орієнтування присвячені Всесвітньому дню туризму.

В урочищі «Джерельце» поблизу с. Жиричі  26 вересня серед учнівської молоді відбулися районні особисто-командні змагання зі спортивного орієнтування, присвячені Всесвітньому дню туризму.

Змагання проводились з метою розвитку та популяризації туризму, підвищення туристсько-спортивної майстерності та сприяння формуванню здорового способу життя серед учнівської молоді.

У змаганнях брали участь 76 вихованців з 4 закладів освіти: НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія ім. Героя Радянського Союзу В.Газіна» смт Ратне (керівник Боровський Д.В.), НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Броди (керівники Савчук Р.Л.), НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Прохід (керівник Шура М.А.), НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с.Жиричі (керівник Придатко О.М). Юнаки та дівчата змагалися у трьох вікових групах: молодша, середня та старша.

Перш за все, на учасників чекали шикування та інструктажі: загальний та командний. Озброївшись картами і компасами вихованці рушили на зустріч випробуванням –  маршрутом протяжністю до 3 кілометрів. Боротьба була напруженою, кожен хотів перемогти і підтвердити свої навики та здібності в спортивному орієнтуванні на місцевості.

По завершенню змагань зі спортивного орієнтування команди – переможці в загальному заліку нагороджені грамотами  відділу освіти, молоді та спорту Ратнівської райдержадміністрації:

І місце - НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Прохід,

ІІ місце - НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Броди,

ІІІ місце -  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія ім. Героя Радянського Союзу В.Газіна» смт Ратне.

Також,  призери змагань в особистому заліку у трьох вікових категоріях були нагороджені медалями та дипломами відділу освіти, молоді та спорту Ратнівської райдержадміністрації:

Ч – старша : І місце – Пампуха Іван, учень НВК  «ЗОШ І-ІІІ ступеня дитячий садок» с. Прохід

ІІ місце – Осіюк Дмитро, учень НВК  «ЗОШ І-ІІІ ступеня дитячий садок» с. Броди

ІІІ місце – Флячинський Григорій, учень НВК  «ЗОШ І-ІІІ ступеня дитячий садок» с. Жиричі

Ж – старша: І місце – Михалевич Анна, учениця НВК  «ЗОШ І-ІІІ ступеня дитячий садок» с. Прохід

Ч – середня: І місце – Аврамук Марк, учень НВК  «ЗОШ І-ІІІ ступеня дитячий садок» с. Броди

ІІ місце – Панасюк Ярослав, учень НВК  «ЗОШ І-ІІІ ступеня дитячий садок» с. Броди

ІІІ місце – Корпач Максим, учень НВК  «ЗОШ І-ІІІ ступеня дитячий садок» с. Прохід

Ж – середня: І місце – Пампуха Марія, учениця НВК  «ЗОШ І-ІІІ ступеня дитячий садок» с. Прохід

ІІ місце – Панасюк Юлія, учениця НВК  «ЗОШ І-ІІІ ступеня дитячий садок» с. Броди

ІІІ місце – Пословська Христина, учениця НВК  «ЗОШ І-ІІІ ступеня дитячий садок» с. Броди

Ч – молодша: І місце – Шура Дмитро, учень НВК  «ЗОШ І-ІІІ ступеня дитячий садок» с. Прохід

ІІ місце – Шура Тимофій, учень НВК  «ЗОШ І-ІІІ ступеня дитячий садок» с. Прохід

ІІІ місце – Пампуха Юрій, учень НВК  «ЗОШ І-ІІІ ступеня дитячий садок» с. Прохід

Ж – молодша: І місце – Пампуха Галина, учениця НВК  «ЗОШ І-ІІІ ступеня дитячий садок» с. Прохід

ІІ місце – Аврамук Соломія, учениця НВК  «ЗОШ І-ІІІ ступеня дитячий садок» с. Броди

ІІІ місце – Котенко Ярослава, учениця НВК «ЗОШ І – ІІІ ступеня №1– гімназія імені В. Газіна» смт Ратне.



« повернутися до списку новин