Районний семінар вчителів англійської мови

22 листопада 2019 року на базі НВК №1-гімназія смт Ратне відбувся районний семінар вчителів англійської мови на тему «Оновлення змісту освіти з іноземних мов на основі використання нових педагогічних технологій, інновацій».

Учасники семінару побували на позакласному заході «Festivals around the world», де учні продемонстрували свята на англійській та німецькій мовах; відвідали уроки у 1-му, 5-му та 10-му класах; шукали відповіді за допомогою   QR-коду у квесті «Explore our school» та взяли участь у майстер-класі «Assessing our students», який провів волонтер Корпусу миру Кіран Свамі.

Тетяна Данилюк, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації підвела підсумки семінару та подякувала вчителям кафедри іноземних мов НВК №1-гімназія смт Ратне за чудовий практичний семінар, який вони підготували.