Під таким гаслом 22 листопада 2018 року на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Здомишель відбувся семінар-практикум вчителів зарубіжної літератури на тему «Формування творчого інноваційного освітнього середовища – запорука успішної реаліза

Щоб не перетворити дитину на склад знань,

комору правил і формул, треба вчити її мислити.

В. Сухомлинський

Під таким гаслом 22 листопада 2018 року на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Здомишель відбувся семінар-практикум  вчителів зарубіжної літератури на тему «Формування творчого інноваційного освітнього середовища – запорука успішної реалізації учнів у житті». Поринути в казкову атмосферу гостям вдалося відразу, адже зустрічали та вітали вчителів приємні дитячі слова та пісні.

Методист районного методичного кабінету Ірина Кручик розкрила цільові орієнтири та зробила акцент на сучасному уроці зарубіжної літератури, який він має бути сьогодні.

Роботу семінару продовжила вчитель зарубіжної літератури Ольга Сметюх, провівши майстер-клас на тему «Інтеграція інноваційних технологій у дизайн сучасного уроку зарубіжної літератури». Продемонструвала велику кількість сучасних технологій навчання, які не просто споглядали з екрану, а ще й змогли відчути на собі їх ефективність застосування у навчальній діяльності.

Продовжила магічну казку практичний психолог Віта Пех, провівши заняття з елементами тренінгу на тему «Креативність педагога як запорука творчості дітей». Створення креативних картин, написання колективної казки та мандрівка в незвичайні місця - перетворили дорослих вчителів в маленьких чарівників.

На завершення гості мали можливість через «книгу мудрості» потрапити в сюжети відомих творів, які учні показали в позакласному заході на тему «На гостину до літературних героїв».