Відділ освіти, молоді та спорту Ратнівської районної державної адміністрації

21 грудня 2019 року проходила районна олімпіада з технологій (технічна та обслуговуюча праця), в якій взяли участь 49 учнів із 25 закладів освіти району.

За підсумками роботи  журі перемоги здобули:

                                                 І місце

      - Капітула Іван, учень 9 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Велимче (вчитель Каць М.Й.);

      - Октисюк Дмитро, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Межисить (вчитель Неводнічик О.М.);       

      - Михалевич Анна, учениця 9 класу  ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне ім. М. Заліпи (вчитель Теребуха С.С.);

       - Повх Ольга, учениця 11 класу  ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне ім. М. Заліпи (вчитель Теребуха С.С.).

                                                ІІ місце

       - Дейнека Олександр, учень 9 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Жиричі (вчитель Кацевич А.П.);

       - Головій Олександр, учень 9 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Гута (вчитель Головій В.І.);

       - Назарук Роман, учень 9 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Гірники (вчитель Арсенюк Ю.П.);

       - Грицевич Сергій, учень 9 класу  ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне ім. М. Заліпи (вчитель Марчук В.М.);

       - Левак Олександр, учень 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Гута (вчитель Головій В.І.);

      - Вакуліч Віталій, учень 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Велимче (вчитель Каць М.Й.);

       - Павлович Марія, учениця 9 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Велимче (вчитель  Видрич С.П.);

      - Кашуба Вікторія, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне ім. М. Заліпи (вчитель Теребуха С.С.);

      - Харковець Іванна, учениця 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Здомишель (вчитель Моголюк С.П.).

                                                 ІІІ місце

       - Герасимук Артем, учень 9 класу ОЗО НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Заброди (вчитель Сиротюк Р.В.);

       - Оніщук Максим, учень 9 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Здомишель (вчитель Омелько А.Б.);

       - Сверба Дмитро, учень 9 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» смт Заболоття (вчитель Ліпін В.П.);

       - Бегаль Ілля, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне ім. М. Заліпи (вчитель Марчук В.М.);

      - Флячинський Григорій, учень 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Жиричі (вчитель Кацевич А.П.);

      - Каган Владислав, учень 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Велимче (вчитель Каць М.Й.);

      - Сидорук Дмитро, учень 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Гірники (вчитель Арсенюк Ю.П.);

      - Жучок Вікторія, учениця 9 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Тур (вчитель  Свіржевська І.Р.);

      - Веремчук Антоніна, учениця 9 класу  ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне ім. М. Заліпи (вчитель Теребуха С.С.);

      - Терещук Анна, учениця 9 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Гірники (вчитель Токарська О.М.);

      - Ткачук Анастасія, учениця 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Броди (вчитель Моголюк С.П.).



« повернутися до списку новин