Сектор освіти Ратнівської районної державної адміністрації

До уваги батьків майбутніх першокласників!!!

З 30 квітня 2020 року розпочинається зарахування дітей до 1 класу.

Батькам, або законним представникам необхідно подати документи до закладу освіти на зарахування дитини.

У зв’язку з карантинними заходами це можна зробити через електронну реєстрацію чи надіслати електронною поштою до обраного закладу у сканованій формі.

Електронна реєстрація дітей до першого класу розроблена і підготовлена в рамках проекту «ІСУО». Зазначимо, що електронна реєстрація  майбутніх першокласників у системі «school.isuo.orq» є абсолютно безкоштовною для всіх користувачів. Інформаційна система управління освітою діє в усіх  закладах освіти Ратнівського району без виключення.

Для того, аби онлайн-зареєструвати дитину до 1-го класу, необхідно:

• зареєструватись на сайті за цим посиланням;
  • обрати зі списку потрібний освітній заклад;
  • створити онлайн-заяву;
  • прикріпити скановані копії необхідних документів;
  • по завершенні карантину особисто принести оригінали документів до закладу освіти

Інструкція для батьків з реєстрації на сайті доступна за цим посиланням.

Детальну інформацію щодо переліку документів та алгоритму дій можна знайти на офіційних сайтах закладів освіти району.