Конкурс юних читців поезії Т. Г. Шевченка

Конкурс  юних читців  поезії Т. Г. Шевченка

З  метою опанування багатством української мови та літератури, популяризації творчої спадщини великого Кобзаря, виявлення, підтримки обдарованих дітей, патріотичного виховання учнівської молоді  5 березня  2020 року на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія ім. Героя Радянського Союзу Василя Газіна» смт Ратне пройшов районний конкурс юних читців  поезії Т. Г. Шевченка. В конкурсі взяли участь 22 учасника у двох вікових категоріях: середня (11-14 років) та старша (15-18 років).

За підсумками конкурсу перемогу здобули у середній віковій категорії

відбірковий етап:

І місце - Ліщук Василь, учень  8 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня №2 смт Ратне         ім. Миколи Заліпи (вчитель- Корпач Олена Миколаївна),

ІІ місце – Кисіль Ілля, учень ЗОШ І-ІІ ступеня с.Краска                            (вчитель – Корецька Катерина Яківна)

•  Козел Ірина, учениця 8 класу    НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок»  с. Жиричі (вчитель-  Ковальчук Аліна Анатоліївна),

ІІІ місце  - Олексюк Кирило, учень 7 класу  НВК «ЗОШ  І-ІІІ ступеня №1-гімназії ім. Василя Газіна  смт Ратне (вчитель – Мажула Світлана Петрівна).

фінальний етап:

І місце - Кобець Іванна, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – д/с»                 с. Річиця Забродівської ОТГ (вчитель – Самарчук Ніна Іванівна),

ІІ місце - Ліщук Василь, учень  8 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня №2 смт Ратне           ім. Миколи Заліпи (вчитель - Корпач Олена Миколаївна),

ІІІ місце  - Сидорук Анастасія, учениця 9 класу   НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня д/с»  с.Самари-Оріхові Самарівської ОТГ (вчитель– Самарчук Зіна Сергіївна).

у старшій віковій категорії

відбірковий етап:

ІІ місце - Дмитренко Антон, учень 10 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – д/с» с. Кортеліси ім. Василя Корнелюка (вчитель – Талашук Лідія Василівна)

ІІІ місце – не присуджувалося

фінальний етап

І місце - Єременко Олександра, учениця 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – д/с» с. Видраниця Забродівської ОТГ (вчитель – Андріюк Леся Никандрівна),

ІІ місце - Мороз Юлія, вихованка гуртка «Етнографія» Ратнівського районного центру дитячої та юнацької творчості (керівник – Михайлевська Леся Вікторівна),

• Павлович Марія, учениця  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – д/с»  с. Велимче Велимченської  ОТГ (вчитель – Давидович Надія Іванівна),

ІІІ місце - Колядюк Катерина, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня               с. Межисить Самарівської ОТГ (вчитель – Устинова Валентина Андронівна).

За рішенням членів журі на обласному етапі конкурсу юних читців поезії Т.Г.Шевченка Ратнівщину буде представляти Кобець Іванна, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – д/с»с. Річиця Забродівської ОТГ (вчитель – Самарчук Ніна Іванівна.

Бажаємо успіху!