Нарада заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів

05 вересня 2019 року на базі ЗОШ №2 смт Ратне відбулась інструктивно-методична нарада заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів закладів освіти району.

Участь у нараді взяли Валентин Андросюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та Ігор Рудчик, директор ЗОШ № 2 смт Ратне.

Валентин Андросюк привітав присутніх з початком нового навчального року, побажав успіхів та подякував за злагоджену організацію виховного процесу в минулому навчальному році.

Тетяна Данилюк, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, здійснила аналіз стану виховної роботи в закладах в минулому навчальному році та наголосила на основних завданнях на 2019-2020 навчальний рік.

Наталія Антонюк, директор ЦДЮТ, проаналізувала участь закладів освіти в конкурсах та виставках в минулому навчальному році та організацію роботи щодо залучення дітей та підлітків у гуртки, групи за інтересами, дитячі організації.

Ольга Приходько, методист ЦДЮТ, розповіла про учнівське самоврядування, яке організоване в освітніх закладах району.