Відділ освіти, молоді та спорту Ратнівської районної державної адміністрації

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це пора сподівань та здійснення мрій! Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє - обов’язок батьків та суспільства.

 

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це пора  сподівань та здійснення мрій! Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє -   обов’язок батьків та суспільства. Із  світлим  та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей в районному будинку культури відбувся фестиваль «Ми – майбутнє України» за участю вихованців Центру дитячої та юнацької творчості.

Наталія  Антонюк, директор Ратнівського районного ЦДЮТ презентувала роботу закладу  за навчальний рік. З нагоди свята вихованців закладу, їх наставників-педагогів, батьків та гостей привітав голова районної державної адміністрації Андрій Адамович Харлампович. Андрій Адамович щиро зичив кожній дитині щастя, радості, міцного здоров’я, гарного майбутнього і здійснення всього задуманого. До привітань приєднався начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валентин Степанович Андросюк, який вручив грамоту  керівнику хореографічного колективу Олені Іванівні Дейнеці.

Талановитість нашого краю неперевершено продемонстрували запальними піснями та танцями маленькі солісти та вправні танцюристи.  Юні художники та майстри виготовлення виробів з паперу, бісеру та тканини у цікавій формі презентували виготовлені власноруч авторські роботи.

 « повернутися до списку новин