Відділ освіти, молоді та спорту Ратнівської районної державної адміністрації

21 грудня 2018 року на базі трьох освітніх закладів (Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Ратнівської районної ради, ЗОШ І ступеня с. Доманове та НВК «ЗОШ І-ІІ ступеня – дитячий садок» с. Млинове) відбувся районний семінар керівників з

      21 грудня 2018 року на базі трьох освітніх закладів (Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Ратнівської районної ради, ЗОШ І ступеня  с. Доманове та НВК «ЗОШ І-ІІ ступеня – дитячий садок» с. Млинове) відбувся районний семінар керівників закладів загальної середньої освіти на тему «Методологія досягати успіху. Ключі успіху». У ході семінару керівники закладів освіти відвідали нову комунальну установу , де директор закладу Олена Рудчик ознайомила присутніх з планами та перспективами роботи ІРЦ.

         Далі члени директорського корпусу відвідали найменший заклад освіти ЗОШ І ступеня с. Доманове. Інна Матвіюк, завідувачка початкової школи познайомила гостей з вихованцями закладу, які подарували чудові вірші та пісні присутнім.

     Основна частина семінару у формі інтерактивного заняття з елементами тренінгу пройшла на базі НВК с. Млинове.  Відкрив засідання начальник відділу освіти, молоді та спорту Ратнівської РДА  Валентин Андросюк, який ознайомив присутніх з цільовими орієнтирами заходу. У ході заняття директор НВК с. Млинове Ольга Ковальчук  поділилася з присутніми теоретичними аспектами методології успіху та презентувала освітній заклад. Директори у роботі в групах на практиці ознайомилися з технологіями кроссенсу та кластера. Підсумували результативність роботи своїх педколективів у вправі, яку провела заступник з навчально-виховної роботи НВК с. Млинове Неля Штик , та створили розділ Вікіпедії «Сучасний керівник – успішний колектив. Педагогічні колективи Ратнівщини». Завершилася основна частина майстер-класом по виготовленню ляльки-дзвінки. На закінчення семінару учасники гуртка «Міраж» (керівник Жанна Коханюк) розважили присутніх уривками з українських п’єс та вечорниць.

         Під час семінару директори закладів загальної середньої освіти мали змогу поспілкуватися між собою, поділитися досвідом. Підсумок семінару провів начальник відділу освіти , молоді та спорту Валентин Андросюк та привітав всії учасників зібрання з наступаючим Новим 2019 роком.

 « повернутися до списку новин