Сектор освіти Ратнівської районної державної адміністрації

13 березня 2019 року на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія ім.В.Газіна» смт Ратне відбулось засідання школи молодого вчителя хімії на тему «Сучасний урок хімії у контексті компетентнісного підходу».

13 березня 2019 року на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія ім.В.Газіна» смт Ратне  відбулось засідання школи молодого вчителя хімії на тему «Сучасний урок хімії у контексті компетентнісного підходу». Молоді педагоги відвідали урок  хімії в 7 класі на тему «Узагальнення і систематизація знань з теми «Кисень» (вч. Бляшук Т.В.), опрацювали програмні вимоги до теми «Кисень», прийняли участь у міні-тренінгу «Модель компетентнісного уроку» (кер. Шиманська К.М.). Новак Н.П., методист РМК, зосередила  увагу присутніх на ролі та значенні самоосвіти для підвищення професійного росту  вчителів хімії  в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа».