Сектор освіти Ратнівської районної державної адміністрації

Зустріч з керівниками Самарівської ОТГ

6 листопада 2019 року фахівці  комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ратнівської районної ради взяли участь у робочій нараді  керівників закладів освіти Самарівської ОТГ. Ініціювала дану зустріч заступник голови  ОТГ з гуманітарних питань Галина Хомук.  Педагоги піднімали актуальні проблеми навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами. Зокрема: роль  інклюзивно-ресурсного центру в організації інклюзивного навчання, зміни в нормативно-правовій базі  щодо навчання дітей за індивідуальною формою, проведення просвітницької діяльності серед педагогічних працівників та батьківської громадськості  з питань надання якісних освітніх послуг дітям з особливими потребами.     Крім цього, працівники інклюзивного центру (практичний психолог, вчитель-логопед, вчитель – реабілітолог)  ознайомили педагогів  закладів  загальної середньої освіти зазначеної громади з сучасними методами та підходами щодо розвитку  дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Популіразували  матеріали арт-терапії, корекційні засоби для формування мовлення дітей, надали методичні рекомендації щодо проведення корекційно-розвиткових занять з лікувальної фізкультури. Захід було проведено на базі НВК «ЗОШ І-ІІ ступеня-дитячий садок» с. Язавні.