22 березня 2019 р. на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                             с. Гірники відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів трудового навчання по темі «Розвиток ключових компетентностей учнів на уроках технічної та обслуговуючої праці».

Педагоги відвідали уроки у 5 класі: з технічної праці на тему «Технологічний процес виготовлення виробу: випилювання, обробка крайок, шліфування», з обслуговуючої праці  –  «Добір конструкційних матеріалів та інструментів для вишивання. Виконання початкових вишивальних швів для виготовлення серветки», які провели Ю.П. Арсенюк та О.М. Токарська.

Під час «круглого столу» розглянули питання «Розвиток ключових компетентностей учнів на уроках технічної та обслуговуючої праці».

На майстер-класі «Я вмію це робити і навчу вас» свою майстерність продемонстрували: А.А. Данилюк, вчитель НВК с. Комарове, С.С. Дордюк, вчитель ЗОШ № 2 смт Ратне, М.М. Кац та Т.І. Тищук, вчителі НВК с. Броди.

Про ведення документації з техніки безпеки, проведення інструктажів у шкільній майстерні виступили  С.С. Дордюк та В.М. Марчук, вчителі ЗОШ № 2 смт Ратне.