Семінар шкільних бібліотекарів на тему «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» (до 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського).

24 жовтня 2018 року в НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с.   Жиричі відбувся семінар шкільних бібліотекарів на тему «Шкільна   бібліотека – центр творчого розвитку дитини» (до 100-річчя від дня   народження В.О. Сухомлинського). В холі навчального закладу з   вітальним   словом гостей  зустрічали  директор школи та вихованці   дитячого садка.   В  шкільній бібліотеці  методист районного   методичного кабінету Леся   Лукашик обґрунтувала актуальність даної     теми, наголосила, що Василь   Сухомлинський відводив чільне місце даній   проблемі у своїй педагогічній   діяльності. Педагог вважав, що головною   метою навчання повинно бути   не засвоєння знань, умінь та навичок, а   творчий пошук, мислення.

Ковальчук Людмила Миколаївна, бібліотекар навчального закладу, презентувала  роботу шкільної бібліотеки, ознайомила присутніх із  своїми доробками. Також бібліотекарі району мали змогу переглянути урок-презентацію «Творчий спадок Василя Олексійовича Сухомлинського для дітей», написати  казку «Нова лісова школа», взяти участь у  практичному занятті «Арт-терапія – метод художньої творчості».