24 жовтня 2018 року на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня - дитячий садок» с. Броди відбувся районний семінар-практикум для вчителів початкових класів з проблеми «Формування екологічної компетентності молодших школярів на засадах творчої спадщини В.О. Сухомлинського».

Учасників заходу привітала  завідувачка  районного методичного кабінету  відділу освіти, молоді та спорту Тетяна Ганжа, яка наголосила на актуальності проблеми екологічного виховання та важливості використання екологічного потенціалу кожного навчального предмета в початковій школі.

Оксана Павлюк, директор НВК, познайомила присутніх із основними напрямами навчально-виховної діяльності закладу, зазначила, що педагоги освітнього закладу створюють реальні умови для інтелектуального, соціального, морального становлення особистості учнів.

Класоводи мали змогу переглянути та проаналізувати фрагменти уроків: літературного читання  у 4 класі (вчитель Касянчук В.В.), природознавства у 3 класі (вчитель Мерчук А.І.), інтегрованого уроку літературного читання та трудового навчання у 2 класі (вчитель Трубнікова Ю.О.). Під час проведення занять класоводи вміло демонстрували використання нових методів навчання та впровадження інноваційних технологій в навчальний процес школярів, особливості виховання любові та бережливого ставлення до природи.

Кіпень А.В., вчитель 1 класу провела майстер - клас по питанню використання в освітньому процесі  творчої спадщини В.Сухомлинського. Впровадження ідей великого педагога в контексті Нової української школи розкрила у своєму виступі Мерчук А.І, керівник шкільного методичного об’єднання. Цікавим та креативним було заняття проведене практичним психологом школи Матвіюк Н.І. Вчителі ознайомилися з цікавою методикою «Пісочна терапія».

Проведення таких заходів сприяє обміну досвідом серед вчителів, підвищенню їх фахової майстерності.