Засідання авторської школи вчителя-методиста, учителя географії НВК №1-гімназія ім. В. Газіна смт Ратне Миронюк Катерини Павлівни

17 грудня 2019 року на базі НВК №1-гімназія ім. В. Газіна смт Ратне відбулося засідання авторської школи  вчителя-методиста, учителя географії НВК №1-гімназія смт Ратне Миронюк Катерини Павлівни на тему «Використання графічних методів навчання при вивченні шкільного курсу географії».

Учасники засідання дізналися про можливості візуалізації навчального матеріалу на основі використання  графічних методів навчання, ознайомилися з правилами  та особливостями побудови інтелектуальних карт на уроках географії.

Учителі відзначили, що знання та навички, набуті під час проведення навчання, зможуть застосовувати в процесі організації пізнавальної діяльності учнів, використовувати інтелектуальні карти як метод інтегрованого навчання, а також у власній самоосвітній та професійній діяльності.