6  листопада 2018 року на базі НВК «ЗОШ І-ІІ ступеня-дитячий садок» с. Сільце відбувся семінар-тренінг для заступників директорів з навчально-виховної роботи Ратнівського району "Інноваційні підходи для формування креативної особистості школяра в ум

Завідувачка Ратнівським РМК Ганжа Т.А. розкрила концептуальні засади реформування початкової школи та напрями їх реалізації, наголосила на проблемі підготовки майбутнього вчителя до роботи в умовах формування нової української школи.   Заступник з навчально-виховної роботи НВК с. Сільце Лещук А.М. провела майстер-класи, де ознайомили присутніх з стратегіями розвитку критичного мислення: «Мозковава атака», «Асоціативний кущ», «Знаємо- хочемо знати - дізналися». З ротаційними моделями «Щоденні 5», «Щоденні 3». З інноваційним підходом до формування креативної особистості в умовах НУШ - «Лепбук».

Отриманий під час семінару-тренінгу досвід допоможе заступникам з НВР  здійснювати кваліфікований супровід та керівництво освітнім процесом Нової української школи, а також втілювати інноваційні розробки в практику закладів загальної середньої освіти.