Сектор освіти Ратнівської районної державної адміністрації

Фотофестиваль «Дитинства щасливого мить»

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID 19) цьогоріч фахівці комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ратнівської районної ради організували дистанційний фотофестиваль під гаслом «Дитинства щасливого мить». Напередодні Міжнародного дня захисту дітей з батьками було проведено відповідну організаційну роботу щодо підготовки та виконання завдань у день чудового свята «дитинства». Участь у #Fotofesti взяли вихованці інклюзивно-ресурсного центру та здобувачі освіти інклюзивного навчання закладів загальної середньої освіти в тому числі об’єднаних територіальних громад. Серед добірки запропонованих цікавих, творчих завдань діти разом з батьками обирали ті види діяльності, які зацікавили їх найбільше, а саме: малюнок на молоці, створення аплікацій з паперових долоньок, набризги (малювання зубною щіткою), виріб із горіхової шкаралупи (кораблик), малювання пальчиками. Це надзвичайні, неповторні роботи дітей!

Колектив комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ратнівської районної ради щиро вітає всіх з Міжнародним днем захисту дітей і дякує за активну участь! Нехай сяюча посмішка буде вірним супутником життя, а маленькі дитячі серця ніколи не покидає любов та ласка ближніх!