04 березня 2019 року на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія ім.В.Газіна» смт Ратне відбувся районний турнір юних істориків.

04 березня 2019 року на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія ім.В.Газіна»  смт Ратне відбувся районний турнір юних істориків. Свої знання, ерудицію, вміння вести публічні дискусії, аргументовано відстоювати  власну  точку зору  продемонстрували  9  команд юних істориків : з НВК с.Датинь (кер.Типець С.В.), НВК с.Велимче (кер.Калінчик О.П), збірна команда учнів закладів освіти Забродівської ОТГ (кер. Бірук М.В., Хоцевич Н.В.), НВК №1-гімназія ім.В.Газіна смт.Ратне (кер. Михалевич В.А.), ЗОШ № 2 смт Ратне ім.М.Заліпи (кер.Пчелінцев М.Л.), ОЗЗСО « Самарівський ліцей ім.П.Штика» (кер. Бурко О.Т.), НВК с.Броди (кер.Панасюк А.М.), НВК смт Заболоття (кер.Бух А.А.), НВК с.Велимче (кер.Калінчик О.П.), НВК с.Прохід (кер.Мартинюк А.А.).

Перемогу здобули:

І місце - збірна команда учнів закладів освіти Забродівської ОТГ

(НВК с. Замшани,  НВК  с. Видраниця)

ІІ місце - НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня - дитячий садок» смт. Заболоття

Заболоттівської ОТГ

ІІ місце - ОЗЗСО « Самарівський ліцей імені Петра Штика»

Самарівської ОТГ

ІІІ місце -ЗОШ І-ІІІ ступеня №2 смт Ратне ім. М. Заліпи