Засідання школи професійної майстерності вчителя біології.

25  жовтня 2018 року  на базі НВК  №1-гімназія ім. В.Газіна смт Ратне відбулось засідання школи професійної  майстерності вчителя біології. Педагоги  району  відвідали презентаційний  урок  керівника школи молодого вчителя біології , вчителя-методиста НВК №1-гімназія ім.В.Газіна смт Ратне Шоломицької Т. А. на тему «Значення травлення. Система органів травлення». Під час засідання педагоги опрацювали методику проведення лабораторних досліджень у 6 класі, практично здійснили  дослідження з тем «Будова кореня» та «Будова насінини». Новак Н.П., методист  районного методичного кабінету, надала методичні  рекомендації педагогам щодо виконання практичної частини програми  в контексті компетентнісного вивчення біології.