19 грудня на базі дитячо-юнацької спортивної школи відбулися товариські змагання з бочча серед осіб з інвалідністю. За призові місця змагалися учасники у 2 вікових групах (діти шкільного віку та дорослі).

19 грудня на базі дитячо-юнацької спортивної школи відбулися товариські змагання з бочча серед осіб з інвалідністю.   За призові місця змагалися  учасники у 2 вікових групах (діти шкільного віку та дорослі).

Захід  організовано Ратнівським районним осередком Волинської обласної організації інвалідів Союз організацій інвалідів України. До проведення змагань  долучилися: відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації і  фахівці комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ратнівської районної ради. Чотирнадцять  дітей закладів освіти району змагалися за першість. Батьки і вчителі активно вболівали та підтримували  їх.

Це було справжнє свято спорту, яке пройшло дуже цікаво і яскраво, шумно й  весело. Змагання пройшли у дружній атмосфері, учні отримали позитивні емоції та незабутні враження.

Переможці були нагороджені грамотами та медалями, а учасники – подяками за активну участь.  По завершенню заходу усі учасники гри в бочча отримали солодкі подарунки від Святого Миколая.

Дякуємо усім небайдужим людям за сприяння та проведення змагань. Такі  заходи  стимулюють дітей та їх батьків, допомагають вірити в себе та свої можливості.