Сектор освіти Ратнівської районної державної адміністрації

16 листопада 2019 року на базі ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне проходив ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, в якій взяли участь 115 учнів із 34 закладів загальної середньої освіти району.

      16 листопада 2019 року на базі ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне проходив ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, в якій взяли участь 115 учнів із 34 закладів загальної середньої освіти району.

      За підсумками роботи районного журі олімпіади переможцями стали:

                                                 7 клас

І місце – Рудчик Антоніна, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  с. Видраниця (вчитель Лахтюк Г.М.);

ІІ місце – Мельничук Олена, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  с. Заліси (вчитель Кисіль І.А.);

ІІІ місце – Михалевич Олег, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  с. Кортеліси (вчитель Мосюк Н.І.);

                 Соботович Софія, учениця ОЗО «НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  с. Заброди (вчитель Тарасюк К.М.);

                Тарасюк Арсен, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне (вчитель Мажула С.П.);

                Самарчук Любомир, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. С.-Оріхові (вчитель Тарасюк Л.А.);

                Горошук Аліна, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  с. Тур (вчитель Мосійчук О.А.);

                Дудкевич Олена, учениця ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Хозей О.М.);

                Бляшук Вікторія, учениця ЗОШ І-ІІ ступеня с. П.-Річицькі (вчитель Пекун Т.І.).

                                                          8 клас

І місце – Лукашик Марія, учениця ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Долюк В.М.);

ІІ місце – Ковч Вікторія, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  с. Гірники (вчитель Гурська Н.М.);

                Головій Вікторія, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  смт Заболоття (вчитель Шевчук Т.М.);

ІІІ місце – Баранчук Таїсія, учениця ОЗЗСО «Самарівський ліцей» (вчитель Баранчук Н.С.);

                 Семенюк Мілана, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне (вчитель Лук’янюк Г.А.);

                Пашкевич Марфа, учениця ЗОШ І-ІІ ступеня с. П.-Річицькі (вчитель Пекун Т.І.);

                Мельник Іванна, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  с. Датинь (вчитель Савлук М.П.).

                                                     9 клас

І місце – Шинкарук Катерина, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. С.-Оріхові (вчитель Октисюк Т.І.);

ІІ місце – Михалевич Анна, учениця ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Северенюк Л.А.);

                Шинкарук Катерина, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  с. Замшани (вчитель Козел О.А.);

ІІІ місце – Шевчик Христина, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  с. Видраниця (вчитель Андріюк Л.Н.);

                Ракубовчук Юлія, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне (вчитель Корінчук А.І.);

                Дейнека Вікторія, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне (вчитель Корінчук А.І.).

                                                      10 клас

І місце –  Трофимук Юлія, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  с. С.-Оріхові (вчитель Октисюк Т.І.);

ІІ місце –  Октисюк Анна, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. С.-Оріхові (вчитель Октисюк Т.І.);

ІІІ місце – Ващук Анастасія, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  с. Гірники (вчитель Вознюк І.М.);

                Полівода Софія, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  с. Кортеліси (вчитель Талашук Л.В.);

                Аврамук Соломія, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                      с. Замшани (вчитель Бірук Т.С.).

                                                 11 клас

І місце – Куничник Анастасія, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  с. Гірники (вчитель Горох В.В.); 

ІІ місце – Денисюк Іоанна, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                      с. Замшани (вчитель Козел Л.І.);

                 Касянчук Юлія, учениця ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Северенюк Л.А.);

ІІІ місце – Харлампович Софія, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне (вчитель Лук’янюк Г.А.);

                 Єременко Олександра, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий   садок»  с. Видраниця (вчитель Андріюк Л.Н.);

                 Глущук Юлія, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  смт Заболоття (вчитель Грицюк Г.М.).

 

 

 

 

 

 



« повернутися до списку новин