10 жовтня 2018 року на базі ЗОШ № 2 смт Ратне відбувся VІ районний турнір юних фізиків, у якому взяли участь 5 команд із: НВК сіл Велимче, Видраниця, Замшани, НВК № 1-гімназія смт Ратне та ЗОШ № 2 смт Ратне.

За рішенням журі І-ше місце виборола команда юних фізиків із НВК                     № 1-гімназія смт Ратне у складі: Гурич Вікторії та Лукашук Юлії, учнів 11 класу, Штик Єлизавети та Михальчук Анни, учнів 10 класу, Чернецької Тетяни, учениці 8 класу (керівник команди Шинкарук Ярослав Володимирович).

ІІ-гі місця завоювали команди  учнів НВК с. Замшани (Бірук Сергій, Дудка Дарія, Михалевич Ірина – учні 11 класу, Денисюк Іоанна, Лойко Олександр – учні 10 класу, керівник команди Михалевич Ольга Володимирівна) та ЗОШ № 2 смт Ратне (Повх Іван – учень 11 класу, Лахтюк Аліса, Касянчук Юлія, Банера Андрій, Романик Сергій – учні 10 класу, керівник команди – Осіюк Валентина Олександрівна).

ІІІ-ті місця журі визначило командам НВК сіл Видраниця та Велимче (керівники Рудчик Сергій Адамович та Трофимчук Сергій Віталійович).

Бажаємо успіхів команді  юних фізиків НВК № 1-гімназія смт Ратне, які будуть представляти район на обласному турнірі