Сектор освіти Ратнівської районної державної адміністрації

Семінар заступників директорів з виховної роботи, практичних психологів та соціальних педагогів

11 грудня 2019 року на базі НВК №1-гімназія смт Ратне відбувся спільний семінар для заступників директорів з виховної роботи, практичних психологів та соціальних педагогів.

Тетяна Ганжа, завідувачка районним методичним кабінетом, звернула увагу присутніх на співпрацю соціального педагога, психолога та заступника директора з виховної роботи в організації шкільних заходів.

Тетяна Данилюк, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, проаналізувала висвітлення виховної роботи на сайтах закладів освіти, особливості проведення новорічних свят та зимових канікул.

         Наталія Антонюк, директор ЦДЮТ, наголосила на участі школярів у різноманітних конкурсах та підготовці до творчого звіту.

         Вдало пройшло заняття з елементами тренінгу «Алгоритм  взаємодії  заступника директора з виховної роботи та працівників психологічної служби», яке провели соціальний педагог Ірина Семенченко та практичний психолог Юлія Мороз із НВК с. Жиричі.

          Чудовим подарунком для всіх присутніх став виступ народного аматорського хору ветеранів праці «Журавлі» районного будинку культури, керівник якого   Людмила Корсак, концертмейстер Владислав Харкевич. До речі, з цією концертною програмою «З Україною у серці» аматори проводять просвітницьку роботу у закладах освіти району.

 « повернутися до списку новин