16 листопада 2019 року на базі ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне проходив ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури, в якій взяли участь 27 школярів із 17 освітніх закладів району.

За підсумками роботи журі олімпіади переможцями стали:

9 клас

І місце – Сідловська Юлія, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  с. Замшани (вчитель Бірук Т.С.);

ІІ місце – Свіржевський Артем, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  смт Заболоття (вчитель Свіржевська Т.М.);

ІІІ місце – Березанцева Діана, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне (вчитель Штик С.І.).

10 клас

І місце – Дудка Дарина, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                      с. Замшани (вчитель Бірук Т.С.);

ІІ місце – Тимощук Ірина, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                      с. Здомишель (вчитель Сметюх О.В.);

ІІІ місце –  Максимук Богдана, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  с. Кортеліси (вчитель Круш Л.К.);

Шевчук Анна, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                      с. Видраниця (вчитель Лахтюк Г.М.).

11 клас

І місце – Михальчук Анна – учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне (вчитель Штик С.І.);

ІІ місце – Приймачук Ірина, учениця ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Старушик Л.В.).