17 квітня 2019 року на базі ЗОШ №2 смт Ратне ім. М.Заліпи відбувся районний семінар вчителів географії на тему « Компетентнісний підхід до навчання географії в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа».

17 квітня 2019 року на базі  ЗОШ  №2 смт Ратне ім. М.Заліпи  відбувся районний семінар вчителів географії  на тему « Компетентнісний підхід до навчання географії в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа». Відкрила семінар Новак Н.П., методист РМК, яка зосередила увагу педагогів на основних аспектах реалізації Концепції НУШ при вивченні шкільного курсу географії. В ході роботи були розглянуті такі питання:

• «Формування ключових компетентностей  учнів  при навчанні географії» ( Лошак Л. Р., вчитель  географії  НВК  с. Жиричі );
  • «Інтеграція на уроках географії  як  один із засобів розвитку пізнавальної активності учнів» ( Піліпук О. Л., вчитель   географії  ЗОШ с.Височне);
  • «Формування  навичок дослідницької діяльності учнів на уроках географії (Трофімук В. А., вчитель географії НВК с. Гірники);
  • Використання технології критичного мислення  на уроках географії

( Гребік О. В.,  вчитель географії ЗОШ №2 смт Ратне).

Під час семінару вчителі активно обмінювались досвідом, висловлювали пропозиції  як практично формувати ключові та предметні компетентності на уроках географії.

На завершення  педагоги ознайомились з особливостями організації малого бізнесу в районі  (побували в  розсаднику  підприємця  Андрія Мартинюка, який займається вирощуванням різноманітних саджанців в .с.Прохід) та відвідали  Меморіал  пам’яті жертв Голокосту.