Сектор освіти Ратнівської районної державної адміністрації

Обдаровані діти – майбутнє кожної нації.

Обдаровані діти – майбутнє кожної нації. А юна еліта нашої Ратнівщини –  гордість шкіл, добра частина складової іміджу району та майбутнє держави.
                Традиційно, на фіналі навчального року проводиться зустріч місцевої влади і громадськості з кращими учнями району та їх наставниками – «Сузір'я талантів». Але цей навчальний рік особливий, нестандартний!  Голови районної державної адміністрації та районної ради зініціювали зустріч з стипендіатами 2019-2020 навчального року.
         16 липня 2020  року в залі засідань Ратнівської районної ради було вручено 5 стипендій учням, які здобували найвищі результати в  обласних та всеукраїнських олімпіадах, турнірах, конкурсах декілька років поспіль.
 Стипендії було вручено:
- Штик Єлизаветі, учениці 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія ім.  В. Газіна» смт Ратне,  за зайняте:
- ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки;
- ІІІ місце у Всеукраїнському турнірі з економіки;
- ІІ місце у обласному турнірі з математики.
 Анастасії було вручено  золоту медаль за високі досягнення у навчанні.
Ваконюку  Максиму, учню 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія ім.  В. Газіна»  смт Ратне, за зайняте:
- ІІІ місце в обласній олімпіаді з інформатики;
- ІІІ місце на обласній олімпіаді з математики;
- ІІ місце у обласному турнірі з математики;
- ІІІ місце у обласному конкурсі учнівської молоді з інформаційних технологій.
Куничник Анастасії, учениці 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Гірники, за:
-  ІІІ місце в обласній олімпіаді з української мови та літератури;
- ІІ місце в обласній олімпіаді з історії;
- І місце в обласній олімпіаді з правознавства.
Лахтюк Алісі, учениці 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне ім. М.Заліпи, за зайняте:
-  ІІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнських  учнівських олімпіад  з фізики;
- ІІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнських  учнівських олімпіад з  математики;
-  ІІІ місце у обласному турнірі юних фізиків.
Алісі було вручено  золоту медаль за високі досягнення у навчанні.
Чернецькій Тетяні, учениці 9 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія ім.  В.Газіна» смт Ратне,  за зайняте:
-  ІІІ місце на обласній олімпіаді з економіки;
- ІІ місце на обласній олімпіаді з математики;

-  ІІ місце у обласному турнірі юних математиків;

- участь у Всеукраїнському турнірі з математики;

- ІІІ місце у обласному турнірі з економіки;

- ІІІ місце у обласній олімпіаді з математики імені академіка М.П.Кравчука. Раніше  Тетяна отримала свідоцтво про здобуття базової середньої освіти з  відзнакою.

Голова районної ради Михайло Макарук та голова районної державної адміністрації Володимир Рудик звернулися з щирими вітаннями та побажаннями до  молодої еліти Ратнівщини.

Стипендії було вручено:
- ІІІ місце у Всеукраїнському турнірі з економіки;
- ІІ місце у обласному турнірі з математики.
 Анастасії було вручено  золоту медаль за високі досягнення у навчанні.
- ІІІ місце в обласній олімпіаді з інформатики;
- ІІІ місце на обласній олімпіаді з математики;
- ІІ місце у обласному турнірі з математики;
- ІІІ місце у обласному конкурсі учнівської молоді з інформаційних технологій.
-  ІІІ місце в обласній олімпіаді з української мови та літератури;
- ІІ місце в обласній олімпіаді з історії;
- І місце в обласній олімпіаді з правознавства.
-  ІІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнських  учнівських олімпіад  з фізики;
- ІІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнських  учнівських олімпіад з  математики;
-  ІІІ місце у обласному турнірі юних фізиків.
Алісі було вручено  золоту медаль за високі досягнення у навчанні.
-  ІІІ місце на обласній олімпіаді з економіки;
- ІІ місце на обласній олімпіаді з математики;