Різдвяно-новорічне свято

10 січня 2019 року в комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Ратнівської районної ради відбулося новорічно-різдвяне свято для дітей з особливими потребами «З колядкою йдемо». Працівники районного будинку культури в ролях казкових героїв: Діда Мороза, Снігуроньки, Чаклунки, Собачки, Свиночки провели для дітей новорічне дійство. Дід Мороз та Снігуронька водили з малечею хороводи, співали колядок, декламували вірші, віншували новорічно-різдвяні привітання. Символ минулого року - Собачка продемонстрував свої танцювальні здібності, а цьогорічний символ – Свиночка  навчила дітей цікавих ритмічних  рухів. Разом танцювали, сміялись, веселились. Діти отримали від Діда Мороза і Снігуроньки солодощі. До проведення свята долучилось духовенство Ратнівського та Гірниківського благочиння. Священники привітали дітей та їх батьків колядками, побажали здоров’я, Божої благодаті, подарували малятам іконки та солодкі подарунки. Завершився захід освяченням приміщення інклюзивно-ресурсного центру.

Діти ще довго гралися іграшками, спортивним інвентарем, а батьки ділились з працівниками центру своїми враженнями, щиро дякували за свято, за посмішки та позитивні емоції  дітей.