Виставки – конкурси з науково-технічного напряму

Виставки  – конкурси з науково-технічного напряму

З  метою стимулювання творчого, інтелектуального, духовного  розвитку школярів,  популяризації  науково-технічної творчості учнівської молоді,  пошуку й підтримки юних талантів і обдарувань для формування творчої та наукової еліти у різних сферах знань і суспільного життя,  залучення до технічної творчості учнів молодшого шкільного віку, сприяння реалізації творчих задумів, відкриття і розуміння прекрасного у навколишньому середовищі, своєму житті, пробудження у дітей та учнівської молоді поваги до національної культурної спадщини, широкого залучення учнівської молоді до різноманітних напрямів науково-технічної творчості, декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва протягом лютого - березня 2019 року на базі Ратнівського районного Центру дитячої та юнацької творчості були проведені  виставки – конкурси: робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання; «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»; декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край!».

На районні виставки-конкурси надійшло 87 учнівських робіт із освітніх  закладів району та закладів освіти Забродівської  і Самарівської об’єднаних територіальних громад.  Кращі учнівські вироби з науково-технічного напряму представлені для участі в  обласному етапі.

с