Сектор освіти Ратнівської районної державної адміністрації

Нарада керівників закладів освіти та установ

28 квітня 2020 року відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації було проведено онлайн нараду з керівниками закладів освіти та установ району.

Участь у нараді взяв заступник голови райдержадміністрації Андрій Мельник.

Про організоване завершення 2019-2020 навчального року розповів начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валентин Андросюк. Він закцентував увагу присутніх на термінах завершення навчального процесу та на оформленні свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень та табелів – не пізніше 15 червня 2020 року .

В свою чергу, Андрій Мельник поцікавився у директорів, чи використовують вчителі методичні матеріали в рамках проекту «Всеукраїнської школи онлайн», чи є проблеми в організації дистанційного навчання, та як воно організоване в НВК с.Жиричі.

Про використання уроків «Всеукраїнської школи онлайн» та організацію дистанційного навчання в умовах карантину поділились директори Катерина Власюк ( НВК №1-гімназія смт Ратне), Олександр Ковч (НВК с. Гірники), Ольга Юхимчук (НВК с. Сільце) та Олена Марчук (Ратнівський дитячий ясла-садок №2). Щодо індивідуального підходу до організації дистанційного навчання в умовах сурових карантинних заходів ознайомила присутніх директор НВК с.Жиричі Оксана Горох.

Про замовлення документів про освіту через систему ЄДЕБО та основні питання щодо проведення процедур ЗНО-2020 виступила головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна Данилюк. Зокрема, зупинилась на двох сценаріях проведення ЗНО-2020 після закінчення карантину.

Завідувачка районним методичним кабінетом Тетяна Ганжа поінформувала учасників наради про зарахування учнів до 1 класу у 2020 році, а саме  наголосила на обов’язковому оприлюдненні на сайтах закладів освіти дати початку прийому документів, їх перелік та спосіб подачі.

Освітяни обговорили кадрові питання щодо заключення строкових договорів (контрактів) з педагогічними працівниками, які отримують пенсію за віком, та з керівниками закладів, а також про економію коштів у зв’язку з карантином.

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації