14 березня 2019 року на базі ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне ім. М.Заліпи відбулося районне методичне об’єднання фахівців психологічної служби на тему «Повага дією. Як зупинити дитяче насилля». В ході роботи були розглянуті такі питання:

- нормативно-законодавча база щодо питання булінгу в школі (Кручик І.В.- методист районного методичного кабінету);

-  алгоритм дій працівників закладу освіти в ситуації виникнення шкільного булінгу (Штик О. В. –практичний психолог НВК с. Кортеліси);

- професійні дії працівників психологічної служби щодо профілактики дитячого насилля (Семенченко І. І. – соціальний  педагог НВК  с. Жиричі);

- дії працівників психологічної служби щодо вирішення конфліктних ситуацій в освітньому середовищі (Пех В. А. – практичний психолог НВК с. Здомишель)

У заході взяла участь  Рудчик О.М., директор КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр» Ратнівської районної ради, яка акцентувала увагу присутніх на співпраці практичних психологів та соціальних педагогів району щодо супроводу дітей з особливими освітніми потребами. У ході методичного об’єднання учасники обговорили шляхи реалізації вироблених стратегій щодо протидії дитячого насилля в закладах освіти.