Сектор освіти Ратнівської районної державної адміністрації

свято Обласної новорічної ялинки

         На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про заходи щодо проведення  в області новорічних та різдвяних свят для дітей» з освітніх  закладів Ратнівського району 4 січня 2019 року було відправлено делегацію у складі 20 дітей пільгових категорій (діти- сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, діти з багатодітних сімей та постраждалі в наслідок Чорнобильської катастрофи)  в м. Луцьк на свято Обласної новорічної ялинки.

Свято відбулося в приміщенні Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка. На дітей чекало багато приємних сюрпризів. Найперше – це  чудовий новорічний настрій та святкова, дружелюбна атмосфера, що панували у стінах театру. Цьому сприяло  казкове дійство, яке розпочав голова Волинської ОДА Олександр Савченко. Він привітав усіх присутніх з новорічними святами, побажав здійснення мрій та чудово провести час у стінах театру. Потім дітям продемонстрували казкове дійство «Аліса в задзеркаллі». Годинникар, Аліса, Чеширський кіт, Королева . не лише  чудово виконували свої ролі а й змогли подарувати дітям віру у добро, казку та новорічні дива. Кожна дитина отримала солодкий подарунок від департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації. Після невеликої перерви діти дивились виставу «Вікентій прерозумний» за п’єсою Я. Стельмаха. Це не просто дитяча вистава, кожен з глядачів міг впізнати себе у головному герої, також актори продемонстрували дітям важливість навчання та довели цінність знань, а головне вони наголосили на тому, що кожна людина самостійно будує своє життя, не чекаючи на диво. 

Приємно й те, що усіх учасників новорічного свята було забезпечено харчуванням завдяки управлінню освіти, науки та молоді облдержадміністрації. Діти щиро дякували   організаторам   заходу  за подарований чудовий настрій на всі свята.« повернутися до списку новин