Новорічно-різдвяний захід в академічному театрі ляльок м. Луцька

3 січня 2019 року 22 дитини (діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО та інших категорій) Ратнівського району взяли участь у новорічно-різдвяному заході, організованому зусиллями відокремленого підрозділу громадської організації "Всеукраїнський Дитячий фонд" у Волинській області та духовенства Волинської єпархії УПЦ, який відбувся в академічному театрі ляльок м. Луцька. Свято розпочалося з вітальних слів голови правління дитячого фонду Олени Грінченко, протоієрея Володимира Літвенчука. Після теплих привітань з Різдвяними святами діти мали змогу поринути у казковий світ , переглянувши виставу "Сонечко і снігові чоловічки".   На завершення дійства учні взяли участь в цікавих конкурсах та хороводах, проведених Дідом Морозом та Снігурочкою. Крім незабутніх вражень від святкової атмосфери діти отримали солодкі подарунки.