Відділ освіти, молоді та спорту Ратнівської районної державної адміністрації

08 грудня 2018 року відбулася районна олімпіада з трудового навчання, у якій взяли участь 52 учні 8-11 класів з 26 освітніх закладів району (35 учнів – з технічних види праці, 17 учнів – з обслуговуючої праці).

08 грудня 2018 року відбулася районна олімпіада з трудового навчання, у якій взяли участь 52 учні 8-11 класів з 26 освітніх закладів району (35 учнів – з технічних види праці, 17 учнів – з обслуговуючої праці).

     За рішенням журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади перемоги здобули:

                                                          І місце

    -  Каган Владислав, учень 9 класу НВК с. Велимче (вчитель Кац М.Й.);

    -  Павлович Андрій, учень 11 класу НВК с. Велимче (вчитель Кац М.Й.);

    -  Бойко Вікторія, учениця 9 класу ЗОШ № 2 смт Ратне (вчитель Дордюк С.С.);

    - Повх Ольга, учениця 10 класу ЗОШ № 2 смт Ратне (вчитель Дордюк С.С.).

                                                       ІІ місце

   - Бегаль Ілля, учень 9 класу ЗОШ № 2 смт Ратне (вчитель Марчук В.М.);

  - Власюк Максим, учень 9 класу НВК с. Конище (вчитель Пословський А.М.);

  - Левак Олександр, учень 9 класу НВК с. Гута (вчитель Головій В.І.);

  - Старушик Роман, учень 11 класу НВК с. Замшани (вчитель Савлук М.В.);

  - Цап Владислав, учень 11 класу НВК с. Щедрогір (вчитель Кошелюк А.В.);

  - Видрич Христина, учениця 9 класу НВК с. Велимче (вчитель Видрич С.П.);

  - Антонюк Олена, учениця 11 класу НВК с. Здомишель(МНВК, вчитель Моголюк С.П.);

                                                    ІІІ місце

  - Дудар Давид, учень 9 класу НВК с. Заброди (вчитель Сиротюк Р.В.);

  - Хартонюк Віталій, учень 9 класу НВК с. Жиричі (вчитель Кацевич А.П.);

  - Мимшук Даник, учень 9 класу НВК с. М.-Річицькі (вчитель Самарчук В.Я.);

  - Бляшук Вадим, учень 9 класу НВК с. Річиця (вчитель Сільчук М.М.);

  - Соботович Олександр, учень 9 класу НВК № 1 смт Ратне (вчитель Юхимчук О.С.);

  - Арсенюк Арсен, учень 9 класу НВК с. Гірники (вчитель Арсенюк Ю.П.);

  - Михайлевський Ілля, учень 11 класу НВК с. С-Оріхові (вчитель Шинкарук М.М.);

  - Флячинський Григорій, учень 10 класу НВК с. Жиричі (вчитель Кацевич А.П.);

  - Глушко василь, учень 11 класу НВК № 1 смт Ратне (вчитель Юхимчук О.С.);

  - Михалевич Надія, учениця 9 класу НВК № 1 смт Ратне (вчитель Ковч Н.П.);

  - Терещук Софія, учениця 11 класу НВК с. Броди (МНВК, вчитель Моголюк С.П.);

  - Савлук Ірина, учениця 11 класу НВК с. Замшани (МНВК, вчитель Моголюк С.П.).



« повернутися до списку новин