23 жовтня 2019 року відбулися районні змагання зі спортивного орієнтування «Ратнівська осінь - 2019»

23 жовтня 2019 року відбулися районні  змагання зі спортивного орієнтування «Ратнівська осінь - 2019» серед вихованців туристичних гуртків, школярів освітніх закладів в урочищі «Меморіал пам’яті жертвам Голокосту» поблизу села Прохід.    У змаганнях взяли участь 54 школяра із чотирьох закладів освіти:НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія ім.Героя Радянського Союзу В.Газіна»смт Ратне, НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок»с.Жиричі,  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок»с.Прохід, НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с.Броди.

На основі підсумкових протоколів суддівської колегії змагань нагороджено грамотами та кубком відділу освіти, молоді та спорту РДА у районних  змаганнях зі спортивного орієнтування «Ратнівська осінь - 2019» у загальному заліку  команди юних туристів за зайняте:

І місце -  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок»с.Прохід;

ІІ місце - НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія ім.Героя Радянського Союзу В.Газіна» смт Ратне;

ІІІ місце - НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с.Броди.

Також, нагороджено школярів району в особистому заліку   дипломами відділу освіти, молоді та спорту РДА за зайняте:

в групі Ж-12

І місце – Пампуху Галину, ученицю НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – д/с» с.Прохід,

ІІ місце – Аврамук Соломію, ученицю  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – д/с» с. Броди,

ІІІ місце – Жолоб Вікторію, ученицю НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія»смт Ратне;

в групі Ч-12

І місце – Шуру Дмитра, учня НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – д/с»  с.Прохід,

ІІ місце – Омелянчука Микиту, учня НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія»смт Ратне,

ІІІ місце – Шуру Тимофія, учня НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – д/с»  с.Прохід;

в групі Ж-14

І місце – Пампуху Марію, ученицю НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – д/с»  с.Прохід,

ІІ місце – Пословську Олену, ученицю НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – д/с»  с.Прохід,

ІІІ місце – Мерчук Марію, ученицю НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – д/с»                с. Броди,

в групі Ч-14

І місце – Зека Максима, учня НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – д/с»  с.Прохід,

ІІ місце – Тлумача Станіслава, учня НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія» смт Ратне,

ІІІ місце – Аврамука Марка, учня НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – д/с»                 с. Броди;

в групі Ж-16

І місце – Михалевич Анну, ученицю  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – д/с»  с.Прохід,

в групі Ч-16

І місце – Пампуху Івана, учня НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – д/с»  с.Прохід,

ІІ місце – Копача Дмитра, учня НВК«ЗОШ І-ІІІ ступеня – д/с»  с.Прохід

ІІІ місце – Дмитрука Романа, учня НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія»смт Ратне.