Семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи

26 березня 2019 року на базі ЗОШ № 2 смт Ратне відбувся практичний семінар з заступниками директорів з виховної роботи.

Розпочав семінар Валентин Андросюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, який закцентував увагу присутніх на виконанні норм Закону України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)».

Тетяна Данилюк, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, обговорила з присутніми алгоритм дій керівництва освітнього закладу у випадку  виявлення проявів булінгу серед школярів.

Заняття з елементами тренінгу «Стоп! Булінг!» з присутніми провела Віта Пех, психолог НВК с. Здомишель.

Тетяна Москаленко, заступник директора з виховної роботи НВК с.Гірники, розповіла присутнім про систему виховної роботи щодо профілактики насильства та жорстокості в учнівському середовищі, яка проводиться в їхньому закладі.

Про визначальну роль класного керівника у системі виховної роботи школи наголосила Тетяна Ганжа, завідуюча районним методичним кабінетом.

На завершення заступники з виховної роботи обмінялися думками, визначились з головними рисами сучасного класного керівника та орієнтирами у повсякденній педагогічній практиці.

Семінар пройшов у творчій та позитивній атмосфері. Усі учасники заходу були задоволені та висловили вдячність за проведення семінару-практикуму.