Районний конкурс юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні»

18 жовтня 2018 року  на базі ЗОШ І-ІІІ ступеня №2      смт Ратне ім. Миколи Заліпи  пройшов районний конкурс  юних  гумористів  «Посміхнемось щиро Вишні», який проведено  з  метою виявлення та підтримки талановитих дітей і молоді, розвитку їх творчих здібностей, популяризації жанру  художнього читання, творчості талановитого українського  гумориста Остапа Вишні, виховання любові до рідного слова,  національної української класики. В конкурсі взяли участь  16 учасників, з яких  двоє учнів - представники Забродівської ОТГ   та  Самарівської ОТГ.

За підсумками конкурсу переможцями стали

у молодшій віковій групі:

І місце - Аврамук Володимир, учень с. Сільце,

ІІ місце – Хомич Назар, учень НВК с.Жиричі,

ІІІ місце – Карпук Олександр, учень НВК с.Замшани;

у середній віковій групі:

І місце – Костючик Іван, учень НВК с.Річиця,

ІІ місце – Денисова Софія, учениця ЗОШ №2 смт Ратне та

Черняк Артем, учень НВК №1-гімназія смт Ратне;

ІІІ місце – Миколаюк Юрій, учень НВК с.Комарове;

у старшій віковій групі: І місце – Бурчак Андрій, учень НВК с.Комарове.

Для учасників та гостей районного конкурсу працівники ЗОШ І-ІІІ ступеня №2 смт Ратне  ім. Миколи Заліпи презентували твори автора, підготували чудовий відеофільм про життя та творчість Остапа Вишні  та  виставку  дитячих малюнків.