Відділ освіти, молоді та спорту Ратнівської районної державної адміністрації

15 грудня 2018 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики, у якій взяли участь 80 школярів 7-11 класів із 31 закладу освіти.

        15 грудня 2018 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики, у якій взяли участь 80 школярів 7-11 класів із 31 закладу освіти. За результатами роботи журі олімпіади призові місця здобули:

                                                      І місце

    - Михалевич Анастасія, учениця 7 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне ім. М. Заліпи (вчитель Осіюк В.О.);

    - Володько Олег, учень 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»           с. Заліси (вчитель Мельничук О.П.);

    - Лукашук-Петренко Анастасія, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне ім. М. Заліпи (вчитель Осіюк В.О.);

    - Лахтюк Аліса, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне ім. М. Заліпи (вчитель Осіюк В.О.);

    - Повх Іван, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне ім. М. Заліпи (вчитель Осіюк В.О.).

                                                     ІІ місце

    - Цап Яна, учениця 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»           с. Щедрогір (вчитель Неводнічик С.А.);

    - Оніщук Максим, учень 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»           с. Гірники (вчитель Солонінко В.С.);

    - Кушмирук Дмитро, учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне ім. М. Заліпи (вчитель Осіюк В.О.);

    - Ваконюк Максим, учень 10 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія ім. В. Газіна» смт Ратне  (вчитель Шинкарук Я.В.);

   - Куничник Сергій, учень 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»           с. Гірники (вчитель Солонінко В.С.).

                                                    ІІІ місце

   - Козел Оксана,  учениця 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»           с. Здомишель (вчитель Рябченко Ж.Ф.);

   - Мельничук Владислав, учень 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  смт Заболоття (вчитель Луць В.П.);

   - Повх Владислава, учениця 9 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  с. Заброди (вчитель Дудка М.Р.);

   - Тимощук Богдан, учень 10 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»           с. Здомишель (вчитель Рябченко Ж.Ф.);

  - Шевчик Тарас, учень 10 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»           с. Видраниця (вчитель Рудчик С.А.);

   - Бірук Сергій, учень 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»           с. Замшани (вчитель Кос О.І.).



« повернутися до списку новин