19 березня 2019 року на базі НВК №1-гімназія ім. В. Газіна смт Ратне відбулося засідання семінару-практикуму вчителів основ здоров’я на тему «Формування життєвих компетентностей учнів на уроках основ здоров’я».

19 березня  2019 року на базі  НВК №1-гімназія ім. В. Газіна  смт Ратне  відбулося засідання семінару-практикуму  вчителів основ здоров’я на тему «Формування життєвих компетентностей  учнів на уроках основ здоровя».

В ході семінару були розглянуті такі питання:

• про «Шляхи формування життєвих компетентностей  учнів на уроках основ здоровя» інформувала присутніх Новак Н.П., методист районного методичного кабінету;
  • з особливостями організації  «Проектної діяльності учнів на уроках основ здоров’я» ознайомила педагогів Фарина Н.Г., вчитель основ здоров’я ЗОШ №2 смт Ратне ім.М.Заліпи;
  • практична частина семінару складалася із тренінгового заняття «Тренінг-вимога сучасності у викладанні предмета «Основи здоров’я» (Кошель О.А., вчитель основ здоров’я НВК с.Прохід)  та майстер-класу «Лепбук - сучасна форма організації пізнавальної активності учнів» (Лещук А.М., вчитель основ здоров’я НВК с.Сільце).

Захід відбувався в теплій, дружній атмосфері. За  підсумками  роботи семінару визначено основні шляхи формування життєвих компетентностей  учнів на уроках основ здоров’я Сподіваємось, нові навички допоможуть учителям  урізноманітнити уроки і зробити їх ще цікавішими та змістовнішими для сучасних учнів.

.