Засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Ратнівської райдержадміністрації

11 лютого 2020 в залі засідань районної ради відбулось засідання  колегії відділу освіти, молоді та спорту Ратнівської райдержадміністрації.

На колегію були запрошені керівники закладів та установ освіти, заступники директорів з виховної роботи (педагоги організатори).

Участь в колегії взяли голова районної ради Михайло Макарук та заступник голови райдержадміністрації Сергій Матвійчук.

На розгляд колегії було винесено наступні питання:

1. Про підсумки розвитку освітньої галузі району у 2019 році та основні завдання на 2020 рік. Доповідав начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валентин Андросюк, (доповідь додається).

2. Про формування національної ідентичності та національно-патріотичного виховання в закладах освіти. Доповідала головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації Тетяна Данилюк, (доповідь додається).

3. Про  підсумки участі команд закладів освіти у змаганнях за програмою  Спортивних ігор школярів району та за програмою районної Спартакіади серед шкіл І-ІІ ступеня. Розповів головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації Микола Царук.

З привітальним словом та побажанням плідної і результативної роботи до присутніх звернулись Михайло Макарук, голова районної ради та Сергій Матвійчук, заступник голови райдержадміністрації.

В обговоренні першого питання взяла участь директор НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Броди, яка розповіла про проведені ремонтні роботи в закладі освіти у 2019 році.

По другому питанню участь в обговоренні взяв вчитель предмету «Захист Вітчизни» НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с.Жиричі, Микола Лошак.

Про епідеміологічну ситуацію щодо захворюваності на грип та ГРВІ серед школярів та дітей дошкільних відділень закладів освіти району розповіла Галина Кузнецова, завідувач Камінь-Каширським міжрайонним відділом ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України».

По закінченню колегії, дипломами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та перехідними кубками були нагороджені переможці Спартакіади серед шкіл І-ІІ ступеня – учні ЗОШ І-ІІ ступеня с. Височне та Спортивних ігор школярів району -  учні  ЗОШ №2 смт Ратне ім. М.Заліпи.

По питаннях винесених на засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації були прийняті відповідні рішення.

Рішення 1.1

Рішення 1.2