Відкриття інклюзивно-ресурсного центру на Ратнівщині

Під гаслом «Мрії збуваються!» 10 грудня 2018 року відбулося урочисте відкриття комунальної установи  «Інклюзивно-ресурсний центр» Ратнівської районної ради.

З нагоди відкриття  установи відбулися урочистості за участі Тетяни Соломіної, заступника начальника управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації; Андрія Харламповича, голови Ратнівської державної адміністрації; Михайла Макарука, голови районної ради; Тетяни Данилюк, головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації; Володимира Кулика, голови селища Ратне; голів ОТГ; керівників установ та закладів освіти.

Інклюзія – тест на добро та людяність. Це потреба сьогодення та майбутнього. Такі центри вкрай необхідні для наших дітей. Утворюються вони з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у закладах професійної (професійно-технічної) освіти. Фахівці інклюзивно-ресурсного центру проводитимуть комплексну оцінку з метою визначення особливих освітніх потреб дитини, надаватимуть психолого-педагогічні та корекційно - розвиткові послуги, взаємодіятимуть з педагогічними працівниками закладів освіти, надаватимуть методичну  допомогу, консультуватимуть батьків.

Після урочистого перерізання стрічки, усі присутні мали змогу оглянути приміщення комунальної установи, ознайомитись із облаштуванням кабінетів. Окрім цього,  для дітей  та їх батьків був проведений майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки.  По завершенню свята діти ласували солодощами.