Сектор освіти Ратнівської районної державної адміністрації

Ще у 2018 році Міністерством освіти і науки України були закуплені та надані інклюзивно-ресурсним центрам (ІРЦ) комплекти сучасних методик для проведення комплексної оцінки розвитку дітей з особливими освітніми потребами.

Ще у 2018 році Міністерством освіти і науки України були закуплені та надані інклюзивно-ресурсним  центрам (ІРЦ)  комплекти сучасних методик для проведення комплексної оцінки  розвитку дітей з особливими освітніми потребами. Протягом травня-червня 2019 року на базі Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти і Володимир-Волинського ІРЦ  проходили навчання 40 користувачів (практичні психологи), в тому числі практичних  психологів комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ратнівської районної ради Кіперчук Юлії Андріївни та Юрчик Тетяни Віталіївни.

Навчання відбувалося у два етапи. Перший  етап тривав  п’ять  днів, протягом яких психологи освоювали методики психодіагностики. За результатом електронного  іспиту, та успішним виконанням домашнього завдання фахівці інклюзивно-ресурсних центрів отримали доступ  до другого етапу навчання. Всеукраїнський дистанційний екзамен для психологів ІРЦ, що являє собою завершальний третій етап навчання користуванню психодіагностичними методиками Leiter-3, WISCV, PEP-3, CASD та Conners у роботі з дітьми проходив у Волинському інституті післядипломної освіти.

Практичні психологи комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ратнівської районної ради Кіперчук Юлія Андріївна,  Юрчик Тетяна Віталіївна успішно склали випускний іспит незалежним експертам. Окрім того, увійшли в першу десятку рейтингу та здобули право на користування психодіагностичноми методиками. Проведення такої діагностики за допомогою зазначених методик сприятиме застосуванню єдиних підходів до комплексної оцінки розвитку дітей з особливими освітніми потребами, підвищення фахової компетентності працівників ІРЦ , сприятиме залученню дітей з особливими потребами до освітнього простору.

Вітаємо наших фахівців та бажаємо успіхів та плідної праці!