8 квітня 2019 року комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Ратнівської районної ради було організовано майстер-клас із оформлення писанок для дітей з особливими освітніми потребами та їх батьків.

8 квітня 2019 року комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Ратнівської районної ради було організовано майстер-клас із оформлення писанок  для дітей з особливими освітніми потребами та їх батьків.

Метою заходу було розширити і поглибити знання дітей про найдавніше свято - Великдень, традиції нашого народу щодо святкування; ознайомити із символікою орнаменту на писанках, виховувати любов до нашого народу, його традицій, минулого і сучасного.

Тетяна Юрчик, практичний психолог установи, ознайомила діток дошкільного віку із технікою декупаж, в якій із великим задоволенням  малюки прикрашали дерев’яні яйця. Наталія Мицюк, вчитель-логопед ІРЦ, разом із школярами фарбами розмальовували писанки, втілюючи свої творчі ідеї у крапанки та мальованки. Віталій Гудко, вчитель-реабілітолог, допомагав та асистував усім учасникам заходу.

У дружній атмосфері, допомагаючи один одному, діти знайомились між собою, спілкувалися, вчилися працювати у групах, фантазували, уявляли, малювали.