Відділ освіти, молоді та спорту Ратнівської районної державної адміністрації

Змагання зі спортивного орієнтування «Ратнівська осінь – 2018»

 

          12 жовтня у лісовому масиві поблизу с. Прохід  відбулися районні особисто-  командні змагання зі спортивного орієнтування «Ратнівська осінь – 2018». Змагання проводились з метою популяризації спортивного орієнтування в освітніх  закладах  та всебічного  розвитку особистості.

Юнаки та дівчата змагалися у двох вікових групах: молодша і старша. Всього на змагання прибули 52 учасники з 5 закладів освіти: НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія ім. Героя Радянського Союзу В.Газіна» смт Ратне (керівник Боровський Д.В.),  ЗОШ І-ІІІ ступеня №2 смт Ратне імені Миколи Заліпи (керівник Ковч І.В.), НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Броди (керівники Савчук Р.Л., Матвіюк Н.І.), НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Прохід (керівник Авєрін М.Ф.), НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с.Жиричі (керівник Хомич О.П.).

По завершенню змагань  команди – переможці в загальному заліку нагороджені грамотами  відділу освіти, молоді та спорту Ратнівської райдержадміністрації та кубком:

І місце - НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Прохід,

ІІ місце - НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Броди,

ІІІ місце -  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с.Жиричі.

Також,  призери змагань в особистому заліку у двох вікових категоріях були нагороджені  дипломами відділу освіти, молоді та спорту Ратнівської райдержадміністрації:

Ч – старша : І місце – Корпач Дмитро НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Прохід;

ІІ місце – Пампуха Іван НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Прохід;

ІІІ місце – Демидюк Дмитро НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Броди;

Ж – старша: І місце – Колядюк Іванна НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Броди;

ІІ місце – Ковальчук Ольга НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Жиричі;

ІІІ місце – Михалевич Анна НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Прохід;

Ч – молодша: І місце – Демидюк Іван НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Броди;

ІІ місце – Лук?янюк Назар НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Прохід;

ІІІ місце – Шура Тимофій НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Прохід;

Ж – молодша: І місце – Пампуха Марія НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Прохід;

ІІ місце – Пампуха Галина НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Прохід;

ІІІ місце – Мерчук Марія НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Броди.


 



« повернутися до списку новин