Розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

06 березня 2019 року в залі засідань районної ради відбулось розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

На засідання колегії  запрошувались делегації  закладів освіти району в складі: директора та голови профспілкового комітету; делегації Велимченської, Забродівської, Заболоттівської, Самарівської об’єднаних територіальних громад в складі директорів закладів освіти та голів профспілкових комітетів.

Було розглянуто такі питання:

1. Про підсумки роботи закладів освіти району за 2018 рік та завдання щодо реалізації освітньої політики в районі на 2019 рік, доповідав начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валентин Андросюк (додається).

2. Про стан виконання Угоди між відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та райкомом профспілки працівників освіти і науки на 2017-2021 роки, доповідадала голова райкому профспілки працівників освіти і науки Валентина Дейнека.

3. Про інформаційно-просвітницьку діяльність комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ратнівської районної ради, розповіла   директор ІРЦ  Олена Рудчик.

Участь у розширеному засіданні колегії взяли голова райдержадміністрації Андрій Харлампович, який привітав освітян з здобутим першим місцем серед районів області у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та голова районної ради Михайло Макарук, який зверну увагу присутніх на проблемі жорстокого поводження з дітьми.

Олександр Денисюк, начальник гуманітарного відділу Забродівської ОТГ, ознайомив учасників колегії з досягненнями та перспективами у роботі освітніх закладів, які знаходяться у підпорядкуванні Забродівської громади.

Заступник голови райдержадміністрації Сергій Матвійчук підвів підсумки колегії та привітав жінок-освітянок з наступаючим Святом восьмого березня.

Рішення1/1

Рішення1/2