Сектор освіти Ратнівської районної державної адміністрації

Відбулася районна олімпіада з інформаційних технологій серед учнів 8-11 класів, у якій взяли участь 79 школярів із 29 закладів освіти.

     Відбулася районна олімпіада з інформаційних технологій серед учнів 8-11 класів, у якій взяли участь 79 школярів із 29 закладів освіти.

     За результатами роботи журі перемоги здобули:

                                                   8 клас:

І місце: - Баранчук Олександр, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Самари (вчитель Євтушик І.В.)

ІІ місце  - Шинкарук Катерина, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. С.-Оріхові (вчитель Самарчук П.В.)

               - Захарчук Анастасія, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Тур (вчитель Мойсійчук Р.І.)

ІІІ місце -  Аврамук Катерина, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Гірники  (вчитель Арсенюк Ю.П.)

               - Капітула Іван, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                         с. Велимче  (вчитель Півень О.В.)

               - Олексюк Ілля, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія ім.                       В. Газіна» смт Ратне (вчитель Ковч О.В.).                                                

                                                            9 клас:

І місце -  Шевчук Анна, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                               с. Видраниця  (вчитель ЄременкоТ.В.)

ІІ місце - Бірук Софія, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                       с. Гірники (вчитель Арсенюк Ю.П.)

              - Шинкарук Оксана, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  с. С.-Оріхові  (вчитель Самарчук П.В.)

ІІІ місце - Пашкевич Софія, учениця  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Кортеліси (вчитель Мосюк В.П.)

               - Гурська Катерина, учениця  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Броди (вчитель Тищук М.І.).  

                                                          10 клас:

І місце  - Штик Вероніка, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                  с. Самари (вчитель Євтушик І.В.)

ІІ місце - Аврамук Катерина,  учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                  с. Гірники (вчитель Арсенюк Ю.П.)

             -  Макарук Ольга, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»       с. Прохід (вчитель Хартонюк І.І.)

 ІІІ місце - Мрочко Олександр, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Гута (вчитель Головій В.І.)

                - Колотюк Сергій, учень ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Ліпич О.П.)

               - Єременко Олександра, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  с. Видраниця  (вчитель ЄременкоТ.В.).

.                                                    11 клас:

І місце   -  Томашук Оксана, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  с. Видраниця (вчитель Єременко Т.В.)

ІІ місце -  Середа Ольга, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                  с. Датинь (вчитель Корецький О.Ф.)

              - Трофімук Ігор,  учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                  с. Гірники (вчитель Арсенюк Ю.П.)

ІІІ місце - Скибук Олександр, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                  с. Самари (вчитель Євтушик І.В.)

              - Коренчук Євген, учень ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Русинчук А.П.).

       Честь району на обласній олімпіаді будуть  захищати учні  опорного закладу загальної середньої освіти «Самарівський ліцей імені Петра Штика». Бажаємо їм успіху!



« повернутися до списку новин