Відбувся обласний турнір юних економістів

22 вересня 2019 року  в м.Луцьк на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки   відбувся  обласний турнір юних економістів. Ратнівський  район представляла  команда юних економістів з НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія ім.В.Газіна» смт Ратне (керівник Степанець Г.І.) у складі: Штик Єлизавети, Михальчук Анни, Дейнеки Анни, учениць 11 класу; Чернецької Тетяни,  Макарук  Софії, учениць 9 класу.

На підставі спільного рішення журі та оргкомітету XV обласного турніру юних економістів  команда НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія ім.В.Газіна» смт Ратне здобула  ІІ  місце  та нагороджена  дипломом управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації.

Переможцем в  індивідуальному рейтингу ( ІІІ місце) стала Штик Єлизавета, учениця 11 класу.