Відповідно до  плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Ратнівської РДА 16 жовтня на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія ім. В.Газіна» смт Ратне відбулося засідання школи молодого вчителя початкових класів з проблеми: «Перші кроки до вершин педагогічної майстерності». Завідувач РМК Тетяна Ганжа провела методичний діалог щодо інновацій в освіті, їх виникнення та впровадження  у навчальний процес. Під час засідання молодим педагогам було надано консультації щодо оформлення шкільної документації, складання календарних планів, розробки плану самоосвіти.

Керівник ШМВ, вчитель початкових класів НВК №1 смт Ратне Оксана Томащук ознайомила з науково-педагогічним проектом « Інтелект України», провела урок читання у 2 класі та поділилася методичними доробками з даної теми.

При підведенні підсумків учасники зустрічі відзначили доцільність проведення таких методичних заходів, їх практичну значимість для подальшого використання у роботі з дітьми.