Відділ освіти, молоді та спорту Ратнівської районної державної адміністрації

З метою розвитку і популяризації туризму серед учнівської молоді 28 березня 2019 року Ратнівським районним центром дитячої та юнацької творчості проведено районні змагання зі спортивного орієнтування «Пролісок - 2019» серед вихованців туристичних г

З метою розвитку і популяризації туризму серед учнівської молоді 28 березня 2019 року Ратнівським районним центром дитячої та юнацької творчості проведено  районні  змагання зі спортивного орієнтування «Пролісок - 2019» серед вихованців туристичних гуртків  на околиці с.Прохід (урочище «Гряда»).

Участь в змаганнях взяли вихованців гуртків із 5 закладів освіти: ЗОШ І-ІІІ ступеня №2смт Ратне ім.Миколи Заліпи, НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія ім.Героя Радянського Союзу Василя Газіна» смт Ратне, НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок»с.Прохід, НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок»с. Жиричі та НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок»с.Броди.

За підсумками змагань переможцями стали:

І місце - НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с.Прохід,

ІІ  місце - НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія ім.Героя Радянського

                 Союзу Василя Газіна» смт Ратне,

ІІІ місце - НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с.Броди.

Особисті результати по групам:

молодша група Ч-12

І місце -  Пампуха Юрій (НВК с.Прохід)

ІІ місце - Корпач Микола (НВК с.Прохід)

ІІІ місце – Шура Дмитро (НВК с.Прохід)

молодша група Ж-12

І місце -  Пампуха Галина (НВК с.Прохід)

ІІ місце – Котенко Ярослава (Ратне №1-гімназія)

ІІІ місце – Грдун Крістіна (Ратне №1-гімназія)

середня група Ч-14

І місце -  Зек Максим (НВК с.Прохід)

ІІ місце – Ятчук Давид (Ратне №1-гімназія)

ІІІ місце – Аврамук Марк (НВК с.Броди)

середня група Ж-14

         І місце – Пампуха Марія (НВК с.Прохід)

ІІ місце – Сацюк Ірина (НВК с.Прохід)

ІІІ місце – Пословська Олена (НВК с.Прохід)

старша група Ч-16

І місце – Корпач Павло (НВК с.Прохід)

ІІ місце – Корпач Дмитро (НВК с.Прохід)

ІІІ місце – Жолоб Микола (НВК с.Прохід)

старша група Ж-16

         І місце – Михалевич Анна (НВК с.Прохід)

ІІ місце – Ковальчук Ольга   (НВК с.Жиричі)

ІІІ місце – Пословська Анастасія (НВК с.Прохід)

 

 

 

 

 

 



« повернутися до списку новин