Відділ освіти, молоді та спорту Ратнівської районної державної адміністрації

29 серпня 2019 року на базі ЗОШ №2 смт Ратне ім. Миколи Заліпи було проведено секційне заняття вчителів-логопедів району.

29 серпня 2019 року на базі ЗОШ №2 смт Ратне ім. Миколи Заліпи було проведено секційне заняття вчителів-логопедів району.

Крім вчителів-логопедів, до роботи методоб’єднання долучилися директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ратнівської районної ради Рудчик Олена Михайлівна та логопед  Мицюк Наталія Степанівна.

На засіданні були розглянуті такі основні питання:

1.Опрацювання методичних рекомендацій щодо організації інклюзивного навчання в закладах освіти» (директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ратнівської районної ради Рудчик Олена Михайлівна)

2.Зміни в нормативно-правовій базі щодо термінології в логопедичній роботі. Корекційно-розвиткові засоби роботи  з учнями з мовленнєвими порушеннями (логопед комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ратнівської районної ради  Мицюк Наталія Степанівна)

3. Корекційний вплив ілюзії  на розвиток уваги, пам’яті, мислення та мовлення (вчитель-логопед ЗОШ №2 смт Ратне ім. Миколи Заліпи Сашко Наталія Валентинівна)

На засіданні для ефективної корекційно-розвиткової роботи було намічено «Основні напрямки роботи вчителів-логопедів на 2019/20 н.р. та їх реалізація в освітньому середовищі».« повернутися до списку новин